21 Nisan Pazar Banko Maçlar

0
253

21 Nisan Pazar günü için siz iddia severle 4 banko maç öneriyoruz. Yazarlarımızın analiz ederek hazırladığı pazar gününe ait banko maçlardan oluşan banko bir kupon hazırladık. Bu kuponun  toplam oranı ise 7,64

Kuponun toplam oranını az bulan ziyaretçilerimize önerimiz ise bu 4 maçın yanına banko gördüğünüz maçları eklemek ve oran yükseltmek .

İngiltere Premier ligi, Amanya Bundesliga, İtala Seri A , Süper Toto Süper lig, İspanya La Liga ve benzeri büyük liglere ait bahis tahminleri ve iddaa yorumlarımızı kategorilerimizi ziyaret ederek bulabilir ve kuponlarınızı hazırlamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

iddaa tahminlerin de bulunmadan önce siz iddia seveler için uzman iddaa yazarlarımızın hazırladığı tahminleri inceleyerek kazanma şansınızı her zamankinden daha fazla hale getirebilirsiniz. Günün en iyi tahminlerini seçtik ve yayınladık.

21 Nisan Pazar Banko Maçlar

Roskilde – Fremad Amager 381
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.65
Regensburg – Magdeburg 388
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.65
Hibernian – Celtic 389
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.65
Viborg – Nastved 395
Alt Üst 2,5 Gol – Alt
Oran: 1.70
Toplam Oran 7,64

 

iddda yazarlarımızın banko maç tercihlerini yaparken takımların form durumlarına, saha ve seyirci durumuna, sakat cezalı listesine, hakemine  ve takıların ligdeki hedeflerine bakarak analizler yaparlar. Bu analizler sonrasında kuponları oluşturup sizlere sunarlar. Uzman iddaa yazarlarımızın sizlere sunduğu tahminleri iyi incelemenizi ve kuponlarınızı hazırlamadan önce mutlaka kuponlarınız da seçtiğimiz maçlara yer vermelisiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here